510 343 076 - skarbnik Edward Dąbrowski Sklep wędkarski „Zaczep” ul. Bora Komorowskiego 22.

Przyjaciele

Sklep wędkarski „Zaczep”

Serdecznie zapraszamy do sklepu Wędkarskiego „Zaczep”, który  istnieje na rynku od 2004 roku i mieści się przy ulicy Bora-Komorowskiego 22 w Warszawie. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne artykuły wędkarskie najlepszych producentów takie jak wędki, kołowrotki, pokrowce, przynęty, akcesoria, zanęty i wiele innych ciekawych artykułów związanych z wędkarstwem. Ponadto w sklepie „Zaczep” zlecisz wykonuje naprawy sprzętu wędkarskiego. Sklep Wędkarski „Zaczep” zaprasza wszystkich wędkarzy. My Polecamy.

WIĘCEJ

Serwis komputerowy Tomi24

Od wielu lat naszą wirtualną wizytówkę, jaką jest strona www.pzw90.pl, wspiera serwis komputerowy Tomi24.pl. To właśnie jej informatycy dbają o nasz serwis web i bezpieczeństwo zamieszczanych tutaj danych.

Serwis Tomi24.pl to nie tylko naprawy komputerów. Oferta serwisu jest bardzo rozbudowana i obejmuje również serwis drukarek laserowych i atramentowych oraz laptopów. Zespół Tomi24.pl oferuje również wsparcie IT dla firm i instytucji, szkolenia informatyczne oraz wypożyczalnię projektorów. Działają na terenie całej Warszawy a po zgłaszany do serwisu sprzęt,  przyjeżdżają bez płatnie.

WIĘCEJ

Integracyjne Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe „Culani”. Sekcja wędkarzy niepełnosprawnych.

  • Pełna nazwa: Integracyjne Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe „Culani”
  • Rok założenia: 1995
  • Adres siedziby: 02-791 Warszawa, ul. Na Uboczu 3
  • Numer KRS: 0000010104

Wszystkich zachęcamy do przekazywania 1% na rzecz Stowarzyszenia Culani.

WIĘCEJ

Piekarnia Grzybki

Początki istnienia i tradycja firmy sięgają 1927 roku. 70 lat temu Henryk Cichowski otrzymał dyplom czeladnika w zawodzie piekarza. Od tamtego czasu rodzina Cichowskich na stałe związała się z produkcją pieczywa. Więcej na stronie http://piekarniagrzybki.pl/o-firmie/

WIĘCEJ

Normark Polska

Jesteśmy filią firmy, która powstała z połączenia dwóch światowych gigantów rynku wędkarskiego: fińskiego producenta woblerów Rapala oraz VMC – producenta haków i kotwiczek z Francji. Obydwie firmy mogą poszczycić się długoletnią tradycją: VMC liczy sobie 220, a Rapala- 80 lat.

Dokładnie w 1936 roku Lauri Rapala zrobił z drewna balsa pierwszy na świecie przynętę imitującą uciekającą rybkę. Od tej pory łowienie na woblery opanowało świat wędkarstwa i wszystkie firmy produkujące przynęty podążając w kierunku wyznaczonym 80 lat temu przez Rapalę.

Normark Polska działa na polskim rynku od 1994 roku. Zajmujemy się dystrybucją sprzętu wędkarskiego, motorowodnego i myśliwskiego. Z każdym rokiem rozszerzamy zakres działalności o coraz to nowy sprzęt i nowe marki.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem znanych i cenionych na świecie producentów sprzętu wędkarskiego: Rapala, VMC, Shimano, Minnkota, Humminbird, Dynamite Baits, Carp Spirit, Storm, Blue Fox, Marttiini, Sufix, Plano i innych. Więcej na stronie: normark.pl

WIĘCEJ

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz