Zapraszamy wszystkich członków na II Zawody Podlodowe!
Zawody zostaną rozegrane w formule jednej, 3-godzinnej tury.
- Kiedy: 01.02.2026 (niedziela)
- Godzina zbiórki: 08:00
- Miejsce zbiórki: Osadniki
- Czas trwania: 3 godziny (jedna tura)
Przypominamy, że warunkiem wzięcia udziału w zawodach jest:
- posiadanie aktualnych opłat
- dokonanie zapisu na zawody w sklepie Zaczep.
Podczas zawodów dopuszczalne jest łowienie wyłącznie metodą mormyszki.
Co powinien posiadać każdy uczestnik zawodów?
- własny świder do lodu,
- pojemnik do przechowywania żywych ryb.
Ważne: Prosimy o punktualne przybycie na miejsce zbiórki oraz o dostosowanie ubioru do panujących warunków atmosferycznych.
Do zobaczenia na lodzie!
