607 813 452 - skarbnik Waldemar Pastusiak Sklep wędkarski „Zaczep” ul. Bora Komorowskiego 22.

Przyjaciele

Sklep wędkarski „Zaczep”

Serdecznie zapraszamy do sklepu Wędkarskiego „Zaczep”, który  istnieje na rynku od 2004 roku i mieści się przy ulicy Bora-Komorowskiego 22 w Warszawie. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne artykuły wędkarskie najlepszych producentów takie jak wędki, kołowrotki, pokrowce, przynęty, akcesoria, zanęty i wiele innych ciekawych artykułów związanych z wędkarstwem. Ponadto w sklepie „Zaczep” zlecisz wykonuje naprawy sprzętu wędkarskiego. Sklep Wędkarski „Zaczep” zaprasza wszystkich wędkarzy. My Polecamy.

WIĘCEJ

Serwis komputerowy Tomi24

Od wielu lat naszą wirtualną wizytówkę, jaką jest strona www.pzw90.pl, wspiera serwis komputerowy Tomi24.pl. To właśnie jej informatycy dbają o nasz serwis web i bezpieczeństwo zamieszczanych tutaj danych.

Serwis Tomi24.pl to nie tylko naprawy komputerów. Oferta serwisu jest bardzo rozbudowana i obejmuje również serwis drukarek laserowych i atramentowych oraz laptopów. Zespół Tomi24.pl oferuje również wsparcie IT dla firm i instytucji, szkolenia informatyczne oraz wypożyczalnię projektorów. Działają na terenie całej Warszawy a po zgłaszany do serwisu sprzęt,  przyjeżdżają bez płatnie.

WIĘCEJ

Integracyjne Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe „Culani”. Sekcja wędkarzy niepełnosprawnych.

  • Pełna nazwa: Integracyjne Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe „Culani”
  • Rok założenia: 1995
  • Adres siedziby: 02-791 Warszawa, ul. Na Uboczu 3
  • Numer KRS: 0000010104

Wszystkich zachęcamy do przekazywania 1% na rzecz Stowarzyszenia Culani.

WIĘCEJ

Piekarnia Grzybki

Początki istnienia i tradycja firmy sięgają 1927 roku. 70 lat temu Henryk Cichowski otrzymał dyplom czeladnika w zawodzie piekarza. Od tamtego czasu rodzina Cichowskich na stałe związała się z produkcją pieczywa. Więcej na stronie http://piekarniagrzybki.pl/o-firmie/

WIĘCEJ

FISKERI – Zanęty Wędkarskie – Sklep, Producen

Fiskeri to sklep internetowy z zanętami wędkarskimi, który w swoim asortymencie posiada bogatą ofertę produktów do wabienia ryb. Firma Fiskeri również to producent zanęt na ryby, który swoje produkty oferuje osobom łowiącym zarówno profesjonalnie, jak i amatorsko (hobbystycznie) na terenie całej Polski.

Każdy wędkarz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że poszukując skutecznych pokarmów do nęcenia ryb pod uwagę należy wziąć odpowiednio dobrane komponenty zanętowe, które posiadać będą najlepsze wartości odżywcze, smak dobrany pod konkretną rybę (i porę roku połowu) oraz rodzaj łowiska. Szczegóły na stronie https://fiskeri.com.pl/

Zapisz

Zapisz

Zapisz